KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita / blyerts 17222042

nr 1722 2042

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Färgkrita / blyerts, "Arild". Signerad, 17x22 cm, yttermått inklusive ram: 29x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 september 2025
kl 20:42:35

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman