KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita / blyerts 17222042
nr 1722 2042
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färgkrita / blyerts, "Arild". Signerad, 17x22 cm, yttermått inklusive ram: 29x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 september 2025
kl 20:42:35
150 kr
250 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman